استفاده از ملحفه یکبار مصرف هتلی در یک هتل موجب 10 برابر شدن مسافرین آن شد

ملحفه یکبار مصرف هتلی معمولاً از پارچه نبافته PP، پارچه نبافته SMS یا پارچه نوتکس PP+PE ساخته می شود. عمدتا برای استفاده می شود
رعایت بهداشت محیط کار و سطح تجهیزات؛ در برابر عبور خون و سایر مایعات بدن مقاومت کنید.
ناحیه باکتریایی یا منطقه آلوده را جدا کنید. جلوگیری از مهاجرت باکتری ها؛ به طور موثر از بیماران و پرسنل پزشکی در برابر عفونت متقابل محافظت کنید.
ملحفه های یکبار مصرف مزایای زیادی دارند:
بهداشت و حفاظت از محیط زیست
با هزینه کم
عدم آلودگی با شستشو
مقاومت شیمیایی
دافع آب و مقاوم در برابر خون
به طور موثر باکتری ها و ویروس ها را مسدود می کند.
احساس نرم و راحت.
بنابراین استقبال و استفاده مردم از ملحفه های یکبار مصرف نبافته سال به سال در حال افزایش است.

ملحفه یکبار مصرف هتلی

ملحفه های یکبار مصرف برای استفاده کوتاه مدت و تعویض مکرر رختخواب بیمارستانی و یا برای تمام مناطقی که ملحفه ها به سختی شسته می شوند مناسب هستند.

این ملحفه بیمارستانی عموماً به عنوان محافظ تشک تخت مانند ملحفه های جراحی یکبار مصرف و ملحفه های برانکارد یکبار مصرف استفاده می شود. در اتاق های بیماران بیمارستانی، محیط های بالینی و برانکاردهای آمبولانس بسیار محبوب است.

بنابراین برای هر نوع تخت بیمار، برانکارد یا میز پزشکی یک انتخاب ایده آل است. همچنین برای سایر مکان های مراقبت های بهداشتی مانند آب درمانی، اسپا، ماساژ و غیره مناسب است.

G&F ملحفه‌های یکبار مصرف با سبک‌های مختلف، پارچه‌های مختلف و عملکردهای محافظ مختلف را برای رفع نیازهای مشتریان به مشتریان ارائه می‌دهد.

قیمت ورق های یکبار مصرف عمدتاً به مواد مورد استفاده، اندازه، وزن و عوامل دیگر بستگی دارد. پارچه های نبافته ای که ما استفاده می کنیم در کارخانه خودمان تولید می شوند. نه تنها از نظر کیفیت عالی است، بلکه قیمت آن نیز بسیار رقابتی است.