حوله پالتویی نانو از جنس نخ طلا در جهاز دختر مشهدی

بسیاری از مردم دست‌های خود را به طور کامل نمی‌شویند.

بنابراین وقتی دست‌های خود را روی حوله پالتویی نانو خشک می‌کنند، باکتری‌ها را به جایی می‌مالند که احتمال رشد آن وجود دارد.

گربا می‌گوید: «پس از حدود دو روز، اگر صورت خود را روی حوله خشک کنید، احتمالاً بیشتر از زمانی که سر خود را در توالت فرو کرده باشید و آن را بشویید، به E. coli روی صورت خود مبتلا می‌شوید.»

حتی در خارج از خانه، حوله ها واقعا به گسترش عفونت کمک می کنند. سوزان ویتیر، مدیر میکروبیولوژی بالینی در نیویورک-پرسبیتریان و مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا، می‌گوید: «من نگران حوله‌هایی هستم که مرطوب یا مرطوب می‌مانند.

“این یک بستر مناسب برای MRSA است”، عفونتی که توسط استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به آنتی‌بیوتیک ایجاد می‌شود. برخی افراد بدون اینکه بیمار شوند آن را روی پوست یا بینی خود حمل می کنند.

حوله پالتویی نانو

اما تحقیقات نشان داده است که عبور این باکتری ها می تواند دیگران را آلوده کند. تیم های ورزشی، که اعضای آن تمایل به اشتراک گذاری چیزها و تماس های پوستی مکرر دارند، به ویژه آسیب پذیر هستند.

پس از شیوع MRSA در سال 2003 در بین بازیکنان فوتبال کالج در لس آنجلس، یک مطالعه نشان داد که اشتراک حوله در زمین به تسهیل انتقال عفونت کمک می کند.

با این حال، به گفته ویتیر، بعید است که فقط با دست زدن به یک حوله استفاده شده بیمار شوید.

او می گوید، اگر بریدگی یا ساییدگی (مانند بسیاری از ورزشکاران) یا پوست خشکی داشته باشید که می تواند میکروب ها را وارد سیستم شما کند، خطر بزرگتر است.

تلفن همراه شما 10 برابر کثیف تر از صندلی توالت است. در اینجا چیزی است که باید در مورد آن انجام دهید

بهترین راه برای محافظت از خود شستن مکرر حوله های آشپزخانه و حمام است. گربا می‌گوید: مردم باید حوله‌های حمام را بعد از حدود دو روز استفاده بشویید، به خصوص اگر بچه‌های کوچکی در خانه دارید.

و فقط هر شستشوی انجام نمی شود. به گفته Gerba، باکتری ها می توانند از مواد شوینده معمولی زنده بمانند، بنابراین از آب گرم و محصولی با سفید کننده اکسیژن فعال برای تمیز کردن حوله ها استفاده کنید.