خرید عمده سرکه سیب خانگی

خرید سرکه سیب خانگی و سرکه سیب سنتی سرکه انگور، سرکه ترشیجات، آبلیمو و آبغوره شما بصورت عمده و خرده توسط سایت بازار سرکه ایران انجام می پذیرد. برای مشاهده شرایط همکاری، با ما همراه باشید. ما تمهیدات خوبی را برای شما در نظر گرفته ایم.

خیلی از هموطنان عزیزمان در جای جای ایران، مشغول فعالیت در زمینه تولید محصولات ارگانیک یا به قول خودشان 100% طبیعی هستند. در کنار تولید، به دنبال راهی نیز برای فروش آنها می باشند. از این رو سایت بازار سرکه ایران بر طبق یک سری تمهیدات، تمایل دارد تا با این افراد و سازمانها وارد همکاری شود.

محصولاتی که توسط سایت ما قابل عرضه است عبارتند از:

  • انواع سرکه سیب
  • انواع سرکه انگور
  • انواع سرکه انگبین
  • انواع سرکه صنعتی
  • انواع آبلیمو و آبغوره

مهمترین اقدامی که این سایت انجام داده، جمع آوری اطلاعات تولیدکنندگان محصولات مذکور می باشد.
دو هدف اصلی، این تصمیم را توسط فروشندگان ما به مرحله اجرا در آورده است:

  1. دسترسی مشتریان در سراسر کشور به محصولات طبیعی، آسان تر شود.
  2. تولیدکنندگان سرتاسر ایران بتوانند فروش محصولات خود را به فروش برسانند.

قیمت خرید سرکه سیب خانگی

یکی از موضوعاتی که ذهن خیلی از خریداران یا فروشندگان را درگیر کرده است، قیمت خرید محصولاتی از جمله سرکه سیب خانگی و سرکه خرما گلچکان می باشد. از آنجا که خرید محصولات شما مستقیما توسط ما انجام نمی شود، لذا بهتر است همان قیمت عُرف بازار را برای خرید یا فروش سرکه جات خود در نظر بگیرید.

قیمت عمده سرکه سیب طبیعی در بازار ایران، چیزی بین 5 الی 10 هزار تومان می باشد.
البته گاها قیمت های بالاتر از 10 هزار و حتی 20 هزار تومان نیز در بازار دیده می شود
اما این نرخها مختص مصرف کنندگان می باشد و برای فروش عمده بسیار بالاست.

 

شرایط همکاری با ما

فروشندگان ما مستقیما محصولات شما را خرید نمی کنند. در واقع اگر به دنبال فروش یکجای محصولات خود هستید، باید بدانید که چنین کاری در بازار امروز بسیار سخت و تقریبا محال است. اما فروشندگان ما به سبب ارتباط فراوان با مشتریان محصولات طبیعی در سراسر کشور، می توانند خریداران خوبی را برای انواع سرکه جات شما و سایر محصولات تان معرفی نمایند.

همچنین اگر شما به دنبال یافتن یک فروشنده محصولات سایت ما در شهرهای اطراف خود هستید، باز هم جای نگرانی نیست. شما نیز می توانید با ما در ارتباط باشید و محصولات مورد نیاز خود را به راحتی از نزدیکترین شهر یا منطقه خریداری کنید.چه فروشنده باشید، چه تولیدکننده باشید و چه حتی خریدار؛ فرقی ندارد.
شما نیز می توانید به دورهمی بزرگ فعالان محصولات ارگانیک بپیوندید.