فروشگاه عرضه انواع سرکه سیب گلچکان به قیمت نمایندگی

سرکه سیب گلچکان زمانی در انواع بسته بندی های 1 لیتری، 2 لیتری و 4 لیتری با قیمت نمایندگی از طریق این سایت قابل ارائه است. شما می توانید لیست قیمت این محصول را در جدول زیر مشاهده نمایید.
شرکت گلچکان زمانی یکی از برندهای معروف در صنعت تولید انواع سرکه جات، عرقیجات، آبلیمو و سایر نوشیدنی های طبیعی است. قدمت این شرکت به پیش از انقلاب می رسد. هدف برند گلچکان از همان ابتدا، تمرکز روی کیفیت برتر بوده است. این روزها نیز توانسته با معرفی خود در بازارهای صادراتی، موفقیت های بسیار خوبی مخصوصا در صادرات سرکه سیب بدست آورد.
این روزها بازار سرکه جات بسیار گرم شده است. سرکه سیب گلچکان نیز از جمله اقلام محبوب در بازار سرکه ایران به حساب می آید. لذا تصمیم بر آن شد در این محتوا، توضیحاتی نسبتا مفصل درباره این برند مشهور و محصولاتش ارائه دهیم

لیست قیمت سرکه جات گلچکان

سرکه سیب گلچکان از جمله مهمترین و محبوب ترین محصولات این برند می باشد. شما می توانید در زیر، لیست قیمت انواع سرکه سیب گلچکان را در بسته های متنوع مشاهده نمایید.

لیست قیمت سرکه سیب گلچکان

البته سرکه سیب گلچکان، یکی از سرکه جات این شرکت می باشد. سرکه جات دیگری از جمله سرکه خرما گلچکان و سرکه تقطیری هم در سبد محصولات گلچکان زمانی وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها نیز خواهیم پرداخت.

بسته های سرکه سیب گلچکان

همانطور که در لیست قیمت بالا ملاحظه کردید، سرکه سیب خانگی گلچکان به تنهایی در 4 نوع بسته بندی مختلف عرضه می شود.

  • بطری 1 لیتری
  • بطری 2 لیتری
  • پت 4 لیتری

[one_half]سرکه سیب گلچکان[/one_half]

[one_half_last]سرکه سفید گلچکان[/one_half_last]

اخیرا نیز گالن های 10 لیتری سرکه سفید گلچکان به بازار آمده اند. این نوع بسته بندی برای کسانی که قصد خرید سرکه بصورت عمده یا همان فله را دارند بسیار مناسب می باشد. علی ایّ حال بیشترین خرید و فروش برای سرکه جات گلچکان، مخصوص بسته بندی های 2 لیتری و 4 لیتری است.

سایر عرقیجات شرکت گلچکان

گلچکان علاوه بر سرکه جات، محصولات دیگری نیز تولید می کند که به اندازه سرکه هایش، شهرت و محبوبیت دارند. عرقیجات متنوع، گلاب، آبلیمو، شربتهای گیاهی و درمانی، افشره های طبیعی و حتی زیتون نیز از جمله این موارد هستند. در زیر نمونه هایی از این اقلام را می توانید ببینید:

[one_third]سرکه خرما گلچکان[/one_third]
[one_third]آبغوره گلچکان[/one_third]
[one_third_last]آبلیمو گلچکان[/one_third_last]

[one_third]گلاب گلچکان[/one_third]
[one_third]عرق اسطوخودوس گلچکان[/one_third]
[one_third_last]عرق آویشن گلچکان[/one_third_last]

[one_third]عرق گل گاو زبان گلچکان[/one_third]
[one_third]عرق بیدمشک گلچکان[/one_third]
[one_third_last]عرق بابونه گلچکان[/one_third_last]

[one_third]عرق کاسنی گلچکان[/one_third]
[one_third]عرق رازیانه[/one_third]
[one_third_last]عرق آلوئه ورا گلچکان[/one_third_last]

همه این موارد به همراه سرکه سیب گلچکان، توسط فروشندگان این سایت عرضه می گردد. مهمترین وجه تمایز این سایت با سایر عرضه کنندگان، فروش به قیمت نمایندگی می باشد.
شهرهایی که فاقد نماینده محصولات گلچکان هستند، می توانند انواع سرکه سیب طبیعی و … را بصورت عمده از این سایت تهیه کنند؛ آن هم با قیمت مصوب کارخانه. اینگونه واسطه ها نیز از بین می روند و هزینه های زیادی کاهش پیدا می کند.